Malajsie-info.cz

Úvodem - zážitky z Malajsie

Chtěl bych se s vámi zde podělit o několik zážitků, které se nám s mojí manželkou staly při mnoha cestách v Malajsii. Pokud by se Vám zdálo, že jsou veskrze kladné, pak je to tím, že to tak doopravdy bylo a také snad proto, že jsme se v této zemi vždy chovali v souladu s jejich životním stylem a pokorně jsme přijímali ne vždy pro nás logické věci a respektovali tuto zemi a jejich obyvatele. To ostatně platí i pro jiné země a to je naše přesvědčení.

Náš úhel pohledu je dán věkem pod a nad 50 a hlavně zdravotním stavem, kdy se už nejsme schopni pohybovat a objevovat místa, která jsou hojně popisována zkušenými cestovateli či takzvanými baťůžkáři v tom dobrém slova smyslu. Také jsme tak cestovali, ale to bych musel popisovat zážitky z cest do tehdejších socialistických zemí.

Takže dnes již ubytování v levných hotelech a chatkách ( až na výjimky – bude popsáno v některém článku ), pohyb po Malajsii pronajmutým autem či autobusem, krátké trekky do džungle a hodně času strávených s lidmi kteří v Malajsii žijí.


Podpořte tyto stránky

Jestliže si pokládáte tyto stránky za užitečné, odkažte na ně prosím
Pro odkaz můžete použít níže uvedený kód
Odkaz pak bude vypadat následovně: malajsie-info.cz

Maďarsko / Nyíregyháza

ubytování / letenky / dovolená / lastminute