Malajsie-info.cz

Golf v Malajsii

Malajsie je rychle se rozvíjejícím golfovým rájem v jihovýchodní Asii, v současnosti je v celé zemi k dispozici téměř 200 golfových hřišť, čímž se Malajsie stává ideální destinací, kde se dá skloubit nezapomenutelná dovolená s hraním golfu.

Ať už se návštěvník rozhodne hrát golf na vysočině uprostřed svěží zeleně nebo při pobřeží Jihočínského moře, vždy se setká se znamenitě navrženými hřišti mezinárodního standardu, která zvýrazňují ráz krajiny a odrážejí přirozenou krásu malajské přírody.

Ceny za vstup na golfová hřiště se liší během týdne a o víkendech. Během týdne se poplatky pohybují mezi 90 – 120 RM (18 jamek) a 55 – 70 RM (9 jamek), o víkendech se ceny zvyšují v rozmezí 140 – 200 RM (18 jamek) a 90 – 125 (9 jamek). Pronájem golfové sady stojí 15 – 30 RM, půjčení golfových bot 10 – 20 RM.

Nejkrásnější golfová hřiště v Malajsii:

Mines Resort Golf & Country Club

Je součástí velkolepého Mines Resort City, kde se též nachází velké nákupní středisko a zábavní park Mines Wonderland a který je znám jako jeden ze Sedmi divů Malajsie. Nachází se méně než půl hodiny od centra Kuala Lumpur a 30 minut od Kuala Lumpur International Airport. Mines Resort Golf & Country Club, který navrhl Robert Trent Jones, získal celosvětové povědomí v roce 1999, kdy hostil Světový pohár, který pro Spojené státy tehdy získali Tiger Woods a Mark O´Meara.

Kontakt:
43300 Seri Kembangan,
Selangor
Tel: +60 (3) 8943-2288
Web: www.mines.com

Saujana Golf & Country Club

Hřiště navržené Donaldem Freamem se nachází pouhých 37 minut od Kuala Lumpur International Airport a patří mezi skvosty golfových hřišť v Malajsii.

Kontakt:
P.O. Box 8148, Kelana Jaya,
46783 Petaling Jaya,
Selangor Darul Ehsan, Malaysia
Tel: 603 7846 1466
Web: www.saujana.com.my

A'Famosa Golf Resort

Nachází se v historickém městě Melaka, které leží 2 hodiny cesty od hlavního města Kuala Lumpur. Tato oblíbená prázdninová destinace obsahuje krom 27 jamek také vodní svět, safari park a bizarní kovbojské město, které ožívá až v noci. Golfové hřiště zahrnuje tři devítky, Rockies, Palm a Crocodile, které jsou vhodně zasazené do prostředí palem, balvanů a křišťálových jezírek.

Kontakt:
Jalan Kermus, Simpang Empat,
78000 Alor Gajah, Malacca
Tel: +603 2781 8833
Web: www.afamosa.com

The Golf Club Datai Bay

Hřiště se nachází na ostrově Langkawi, který je vzdálený 55 minut letu od Kuala Lumpur. Samotné golfové hřiště je vybudované na úpatí pohoří Gunung Matchincang, podél pobřeží tyrkysového Andamanského moře. Z okolní džungle na hřiště občas zavítají ještěři a zlodějské opice, proto by se hráči příliš neměli vzdalovat od svých cenností. Hřiště má unikátní devatenáctou jamku, která je umístěna na vodě.

Kontakt:
P.O. Box 6, Jalan Teluk Datai, Kuah
07000 Langkawi,
Kedah, Malaysia
Tel: (604)- 959 2700
Web: www.dataigolf.com


Podpořte tyto stránky

Jestliže si pokládáte tyto stránky za užitečné, odkažte na ně prosím
Pro odkaz můžete použít níže uvedený kód
Odkaz pak bude vypadat následovně: malajsie-info.cz

Maďarsko / Nyíregyháza

ubytování / letenky / dovolená / lastminute